MERKUR Robotický Slídil Alfa - ATMEL + RC

MERKUR Robotický Slídil Alfa - ATMEL + RC

Základní stavebnice Robotu  Alfa II RC - Atmel je konstruována jako základní stavebnice robota pro získávání základních principů při konstrukci robotických modelů. Tuto  stavebnici je možné rozšiřovat o již připravené a připravované moduly jako například zvuková čidla, čidlo rozpoznávající barvu, inteligentní napájení z vlastní malé fotovoltaické elektrárny apod.

Součástí této stavebnice je i RC přijímač a vysílačka, která slouží k ovládaní robota v ručním  RC modu. Touto vysílačkou lze ovládat i 4 modely.

Jedná se o Open Source systém tedy otevřený systém, do kterého můžete přidávat další naše nebo vaše moduly. V továrním nastavení je již naprogramován na sledování čáry, a vyhodnocování překážek.


        Robot je již z výroby naprogramován na několik základní funkci. Jedna ze základních továrních funkcí umožňuje ihned po sestavení robota pohyb po černé čáře,  kterou sám sleduje a pohybuje se po ní. Při ukončení čáry robot rozpozná změnu stavu, zastaví se, vyhodnotí situaci, otočí se a  až zase  najede čidlo na čáru a pokračuje zpětným pohybem po čáře až k jejímu konci. Stavebnice je dodávána kompletně včetně motorů, řídící jednotky a procesoru  ATMEL.  V základní sestavě stavebnice je modul infra, který je již naprogramovaný a lze jej samozřejmě i dále naprogramovávat. Programování mikropočítače je velmi jednoduché, přes konektor na mikropočítači se speciálním kabelem (možno dokoupit) propojíte  s klasickým PC a pomoci návodu dodaném na CD se seznámíte s principem programování a naučíte se sám programovat další činnosti robota. Různé prográmky a návody bude možné dále stáhovat i z našich www.merkurtoys.cz

Poznámka: Součástí stavebnice není programátor MERKUR Programátor AVRProg USB v2 - SR0039 doporučujeme zakoupit.

 

Kód: H0106005

Tip: pro úpravu stavajícího nebo nového programu robota doporučujeme stáhnout vyvojové studio od společnosti Atmel. www.atmel.com/tools/atmelstudio.aspx  

  • Cena s DPH: 3.369,00 Kč
  • Cena bez DPH: 2.784,30 Kč
  • Sazba DPH: 21%

Tisknout


RSS

Novinky

19. 12. 2016

Nově v naší nabídce Merkur ZETOR !!!

 http://www.merkurtoys.cz/vyrobky/merkur-zetor-zakladni-set

Archiv novinek

Rychlý kontakt

MERKUR TOYS s.r.o.
Husova 363
549 54  Police nad Metuji
Czech Republic

Tel./Fax: +420 491 541 227
E-mail:  

Evropský sociální fondEvropský sociální fond >>

Zobrazit na mapě© 2017, MERKURTOYS s. r. o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing