Technological and Programming System InventorCAM

Náš technický tým se zabývá testováním produktu InventorCAM na vlastních 3D modelech, technické a výrobní dokumentaci vláčků MERKUR a ostatních stavebnic MERKUR. Testují se nové možnosti technologických postupů, které se poté konzultují s partnerskou společností DTS-Praha a.s. a podávají se případně náměty k inovaci softwaru.

Společně řešíme problematiku technické vzdělanosti mládeže a vyvíjíme nové prvky ve výuce CAD/CAM softwaru a CNC výroby.

CAD/CAM software Inventor/InventorCAM je volitelnou součástí našeho 3D CNC.

InventorCAM je výkonný CAM systém pro programování CNC strojů plně integrovaný do CAD systému Autodesk Inventor. Integrace je provedena v rámci jednoho okna, obrábění se definuje přímo na modelu nebo sestavě Inventor a dráhy jsou s modelem asociativní. Veškeré obráběcí operace jsou definovány, počítány a ověřovány přímo v prostředí Inventor a jsou plně asociativní s Inventor modelem.

Integrace InventorCAMu do Inventoru je oproti jiným systémům jedinečná zejména rozsahem a hloubkou integrování do CAD aplikace Inventor. Tzn. InventorCAM je 100% součástí Inventoru (= uživatel je stále v jedné aplikaci).

Licence programu InventorCAM byla zapůjčena společností SolidCAM Ltd. Izrael. Technický support poskytuje společnost DTS-Praha a.s.

Další informace na http://www.dtspraha.cz/produkty

Print


RSS

Innovation

11. 11. 2014

Modellbahn Koeln 2014

Modellbahn Koeln 2014 - 20-23.11.2014 Halle 4.1, stand nr. 1228

Innovation archive

Contacts

MERKUR TOYS s.r.o.
Husova 363
549 54  Police nad Metuji
Czech Republic

Tel./Fax: +420 491 541 227
E-mail:  

Evropský sociální fondEuropean social fund >>

Show on map